Kujutluse võim

“Sain super elamuse koos tõeliselt suure “naerulaksuga”. Siiras rõõm oli heamaitselise huumori eest!”

IMPEERIUMit saad tellida sünnipäevale, pulma, suvepäevadele, jõulupeole, aktusele vm üritusele, kus soovid inimesi rõõmustada ja elevust tekitada. Pakume huvitavat ja uudset, humoorikat ja personaalselt Sulle mõeldud meelelahutust. Meie esinemise pikkus sõltub Sinu soovist (tavapärane kestus on 30-45 minutit). Vastavalt tellimusele sõidame publiku juurde 3-4 näitleja ja lavamuusikuga. Lavakujundust pole vaja kaasa vedada ning seetõttu saame improteatrit mängida peaaegu igas ruumis ja paigas üle kogu kauni Eestimaa.

Vaata esinemispakette lehe allpool!

Oleme naerutanud töötajaid erinevate valdkondade ettevõtetest:
Empower, Paulig, Swedbank, Vopak EOS, EAS, Elisa, Elion, Eesti Loots, Tallinna Vesi jt.

Oleme pakkunud elevust nii avalikel kui ka organisatsiooni-sisestel üritustel:
Eestimaa Spordiliidu Jõud sügisseminar, Betti Alveri luulepäevad, Kooliteatrite Riigifestival, Tartu tudengite Sügispäevade avaüritus, Metsaülikool, Eesti Kultuurkapitali Tartumaa ekspertgrupi tänuüritus, Rapla Kaitseliidu kogunemine, MISA aastapäevaüritus jm.

Soovid improt tellida?

Võta ühendust!

Küsi endale meelepärase paketi ja/või lisateenuste hinnapakkumist.
Pakette on võimalik ka kohandada just Sinu sündmuse jaoks sobivaks.

IMPEERIUMI ESINEMISPAKETID:

Pronks-impro ehk 2+1:

 

Improviseeritud esinemise teeme kahe IMPEERIUMi näitlejaga, keda toetab heliliselt üks muusik. Saad näha stseene ning pinget pakkuvaid olukordi, mis kahe inimese vahel ette võib tulla. Kui näitlejaid laval puudu jääb, võetame publikust lisa (nende enda loal loomulikult!) ja ükski situatsioon ei jää lõbusa lahenduseta.

 

Hõbe-impro ehk 3+1:

 

Etendust mängime kolme näitlejaga, keda saadab üks IMPEERIUMi muusik. Kolmekesi loome stseene, sketše, laule ja isegi tantsunumbreid! Publiku heaks paneme tööle spontaansuse ja kiirreageerimise.

 

Kuld-impro ehk 4+1:

 

Mängime 5 imperaaliga kohapeal sündiva etenduse, mida vürtsitab publik omapoolsete soovide ja pakkumistega – kuhu ja kuidas edasi. Kui soovid, mängime lisaks teise vaatuse ehk õhtu võime sisustada ka kaheosalise improetendusega. Midagi sellist nagu Sinule ja Su kaaslastele ette kantakse, ei näe maailmas keegi teine enam kunagi.

 

Laval koos külalisega:

 

Üks tuntud eesti näitleja on valmis ennast ületama ja tulema koos meie impronäitlejatega Sinu üritusele improviseerima. Teatrilavadel või teleseriaalides tuntud näitleja hüppab pea ees tundmatusse ja proovib luua kõike kohapeal välja mõeldes. Abistame teda sellel avastusretkel kahe IMPEERIUMi näitleja ning ühe muusikuga. Ole valmis üllatuma!

Meiega koos on juba publikut rõõmustanud näiteks:

Indrek Ojari, Piret Krumm, Ott Sepp, Liina Tennosaar, Egon Nuter, Saara Kadak, Veikko Täär, Anne Veesaar, Elina Reinold, Karol Kuntsel, Margus Prangel, Venno Loosaar  jpt.

 

LISATEENUSED IMPEERIUMI ETENDUSELE:

Valgustaja:

 

Kõigile etenduspakettidele saad juurde anda lisavärvi IMPEERIUMi valgustaja abil. Vastavalt stseenidele loob meie valgustaja just õige miljöö ja laseb tekkinud kujutluses ennastunustavalt improt nautida.

 

Kaks moosekanti:

 

Etenduse ilmestamiseks ja muusikaliselt eripalgeliseks muutmiseks telli ühe muusiku asemel oma pillihelisid lennutama kaks muusikut. Mõnusa sümbioosi loovad näiteks kitarr ja viiul.

 

LISATEENUSED SINU SÜNDMUSELE:

Ansamblid:

 

Tarvo Krall ja bänd L’Dorado!

L´Dorado on juba üle 20 aasta oma suviselt heliseva muusikaga eestimaalasi tantsitanud läbi lume ja päikese. Viimasel aastal on tüüpilise sambarumbatamise kõrvale tulnud uusi latiinomaadele omaseid rütme: cumbia, merengue, carioca ja loomulikult tantsusaalide lemmik – salsa. Eksootilised nimed, aga laulud ise on kõlalt väga eestlaslikud. Ja loomulikult on suurimaks trumbiks laulude tekstid, mis oma sisult ja hingelt aastaid nii L’Dorado’t kui nende sõpru on rõõmustanud – au ja kuulsus: Laur Lomper, Jaan Tätte ja Eve Pärnsalu.

Maarius Pärn ja Eneseimetlejate Klubi!

Muusikastiil, mida imperaal Maarius Pärn viljeleb, on emakeelne pärimuslik popp maailmamuusika ehk sotsiaalaktuaalne imetlus… Laulud on omaloomingulised, tekstidena on lisaks Maariuse enda sõnadele kasutatud ka tuntud eesti luuletajate riime. Maarius esineb nii sooloartistina kui ka bändiga (Eneseimetlejate Klubi). Kestus: kuni 45 min (võimalik ka pikemalt).

Vaata ka:

https://www.youtube.com/watch?v=vU0h7BfULkk

https://www.youtube.com/watch?v=BXjSw4GYJZE

 

Päeva- ja õhtujuht:

 

Kogu sündmuse muretuks läbiviimiseks leiad imperaalide hulgast ka inimese, kes sujuvalt ja meeleolukalt köidab Su erilise päeva ühtseks tervikuks.

Tarvo Krall on sündmuste juhtimisega (firmade juubelid ja suvepäevad, promo- ja avalikud üritused jne) tegelenud üle 20 aasta. Krallile ei ole võõras vihm ega lumi, päike ega meri, kelder ega staadion – kõik kohad on head sündmuse tekkimiseks ja selle läbiviimiseks. Loomulikult saad temaga koos kutsuda ansambli L’Dorado, kes suudab tantsuplatsile meelitada ka kõige karusema eestimaa poja. Krall ja L’Dorado – see on kaks-ühes-võimaluse oma sündmus meeldejäävaks muuta.

Erki Aule alustas õhtujuhtimisi juba kahekümne aasta eest. Teda kutsutakse ka täna õhtuid juhtima. Tõsiselt. Kuigi ta teeb kogu aeg nalja. Tõsiselt. Ja ta on valmis minema. Õhtuid võib ta juhtida nii eesti kui vene keeles ja isegi päevasel ajal. Tõsiselt või siis lõbusalt.